portal osiedli, dzielnic i miast

Gdynia Apartamenty Na Polanie - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Wspólnota Mieszkaniowa ul. Strzelców 38, 40, 42 - ANP I » Forum » Zaproszenie na zebranie?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Zaproszenie na zebranie?

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
el_barto 
   

Stały bywalec


Wiek: 40
Dołączył: Wto Kwi 28, 2009 22:19
Posty: 69
Skąd: Aden

PostWysłany: Pią Maj 25, 2012 11:43    Temat postu: Re: Zaproszenie na zebranie?

To jest jakaś masakra, niby poważni ludzie a daja sie naciagac 'zarzadowi'.

A ze wam nie jest wstyd wciskac kit wszytkim jak to dobrowolnie robicie za pieniadze i wycofujecie sie 'dymysji'. Ciesze się ze w naszej wspolnocie tego nie ma.
Najman-Bej 
   

Zaglądajacy


Wiek: 63
Dołączył: Pią Mar 30, 2012 18:12
Posty: 20
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pią Maj 25, 2012 14:33    Temat postu: Re: Zaproszenie na zebranie?

No ale już chyba wszystko jest i będzie ok! - Mamy nowy Zarząd??? - zgodnie z zaproszeniem na wczorajsze Nadzwyczajne Zebranie Właścicieli....... i uchwałami o powołaniu i społecznej pracy Zarządu wystosowanym w imieniu Właścicieli........ przez K. R. Teraz tylko oczekuję na jakąś informację kto będzie mnie reprezentował.
ps. Arek44: kwota utrzymania miejsca postojowego - zanim będziesz pisał bzdury o dublowaniu opłat, sprawdź to!!!
Nevermind 
   

Forumowicz


Dołączył: Śro Maj 05, 2010 15:03
Posty: 130
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pią Maj 25, 2012 15:48    Temat postu: Re: Zaproszenie na zebranie?

Arek_44 napisał:

Z tego co ja kojarzę, to Panu K.R. chodziło o to że sprzątanie za hale garażową powinno byc uwzględnione w opłatach ZA SPRZĄTANIE CZĘŚCI WSPÓLNYCH które to są naliczaczane od metra mieszkania bo hala JEST częścią wspólną budynku. A nie osobna opłata 50 zł miesięcznie za samo miejsce plus oczywiście opłata za sprzątanie części wspólnych od metra.

Nie widzicie że jest zdublowana opłata??? Płacimy dwa razy za to samo!


Jestem pewien, że firma sprzątająca u nas zaproponowałaby zupełnie inną kwotę gdyby do obowiązków wliczyć sprzątanie hali garażowej. Płacimy za to samo w dwóch miejscach, ale nie dwa razy.

Arek_44 napisał:
Czy tak funkcjonuje prawo? Mogę wziąć kredyt w banku, podpisać się, a dzień później ide i mówie że działałem pod wpływem chwili i chciałbym to anulować? Wyobrażacie sobie taką sytuację? Bo ja nie.


A ustawodawca owszem, dlatego na mocy prawa można spokojnie odstąpić od umowy kredytu konsumpcyjnego.

Co nie zmienia faktu, że sama sytuacja jest mocno żenująca również w mojej opinii.
Najman-Bej 
   

Zaglądajacy


Wiek: 63
Dołączył: Pią Mar 30, 2012 18:12
Posty: 20
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pią Maj 25, 2012 16:08    Temat postu: Re: Zaproszenie na zebranie?

Najman-Bej napisał:
o powołaniu i społecznej pracy Zarząd
Sprostowanie - jednak 200pln od członka Zarządu.
Ale i tak zaoszczędzam ok. 25pln miesięcznie przy założeniu, że Zarząd będzie 3-osobowy (i słusznie!) - flaszka w suchym!!!
Ale z kolei - za miejsce postojowe z obecnych 40pln dołożę ok. 24pln (wg propozycji rozliczeń od m2). Apeluję: Sąsiedzi i Zarządzie - nie idźmy tą drogą. Zostanie mi tylko 1pln!!! i jak tu żyć Zarządzie.
Jula_a 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pon Mar 14, 2011 20:31
Posty: 11
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pią Maj 25, 2012 18:19    Temat postu: Re: Zaproszenie na zebranie?

Niezapominajka8 napisał:
Piszesz o takich wysokich profitach z pełnienia funkcji członka Zarządu - bodajże przypada im coś około 800 zł. Aż taka fura kasy? Powiem Ci że ja za trzy razy tyle nie chciała bym pełnić takiej funkcji, patrząc jak ludzie potrafią być niewdzięczni i chamscy.

Droga "Niezapominajka8", to dlaczego nie zrezygnujesz z tej funkcji i nie dasz szansy innym???? Na prawdę tego nie rozumiem..
Jeżeli po 2 latach pracy Zarządu powstają takie konflikty to bardzo żle świadczy o naszej Wspólnocie.. A wina nigdy nie leży tylko po jedenej stronie.., wiec może jednak warto zrezygnować z tej funkcji i dać szanse komuś innemu się wykazać zamiast doprowadzać nasza Wspolnote do takiego stanu..., a zadłużenie w wysokości 90 tys..., to na parwdę duża kwota, ktorej od 2 lat nie potraficie wyegzekwować..
O ile pamiętam to juz od jednego z pierwszych zebrań (2 lata temu) Pan R. zostal odebrany w negatywny sposób, bo składał oferty innych usługodawców i zaproponował zmianę firmy zarządzającej, która została odgornie przydzielona z Ekolanu. To byl od poczatku jedyny konkretny facet który podawal przyklady z innych wspolnot, ale oczywiscie nikt go nie słuchał, bo mial odwage cos innego zaproponowac... I osobiscie to sie nie dziwie, ze Panu R moga puszczac nerwy..., bo jak nie maja skoro Zarząd Wspólnoty nie potrafi nikogo wysłuchac i otworzyc sie na propozycje mieszkanców.. Każda propozycja Pana R. jest przedstawiana w negatywny sposób, osobom ktorę nie są zainteresowane spotkaniami Wspólnoty i nie bardzo wiedza co tak na prawdę się dzieje... Są manipulowane opiniami członków zbierających glosy pod uchwałami, którzy otwarcie mówią, ze to "kolejny chory pomysł Pana R."!! Przepraszam bardzo, ale to chyba nie na tym polega!!!
Na prawdę sadze, ze Zarząd powinien podać się do dymisji, a jak chce dalej działać w Zarządzie, to przecież nikt nie broni im wystartować w kolejnych wyborach.., jeżeli rzeczywiście maja tylu sprzymierzeńców, to przecież zostaną wybrani ponownie.. W czym problem???
Najman-Bej 
   

Zaglądajacy


Wiek: 63
Dołączył: Pią Mar 30, 2012 18:12
Posty: 20
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pią Maj 25, 2012 19:35    Temat postu: Re: Zaproszenie na zebranie?

Jula_a napisał:
Na prawdę
A to nie pisze się przypadkiem "naprawdę', nie żebym się czepiał i nie bacząc na treść posta, czasami boli mnie czytanie ortografów...
Niezapominajka8 
   

VIP


Wiek: 40
Dołączył: Wto Sty 20, 2009 15:18
Posty: 827
Skąd: Gdynia - Apartamenty Na Polanie

PostWysłany: Pią Maj 25, 2012 22:57    Temat postu: Re: Zaproszenie na zebranie?

Jula_a coś słabo jesteś zorientowana...po pierwsze to ja w żadnym Zarządzie nie jestem Smile
Po drugie szkoda że nie uczestniczyłaś w ostatnich zebraniach - przynajmniej tak wynika z Twoich wypowiedzi.
Ja proponuję aby udać się ze swoimi wątpliwościami do Teda lub do członków Zarządu. Daleko nie jest. Można porozmawiać osobiście, oglądnąć dokumentacje.
Pan R. na pewno bardzo chciałby dostać się do Zarządu - wtedy np. ja mogłabym sponsorować jego miejsca parkingowe. Albo zbudowałby sobie jeszcze dwa daszki na balkonach, a i inni mieszkańcy poszli by tym tropem, bo byłoby to dozowolone. Mielibyśmy piękne osiedle! od razu co mniej wybredni zbudowali by sobie schodki w ogródkach, dobudowali inne płotki ahhh Smile
No i jeszcze byłoby pare innych rewelacji Smile
Najman-Bej 
   

Zaglądajacy


Wiek: 63
Dołączył: Pią Mar 30, 2012 18:12
Posty: 20
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sob Maj 26, 2012 0:42    Temat postu: Re: Zaproszenie na zebranie?

Niezapominajka8 napisał:
Jula_a coś słabo jesteś zorientowana...po pierwsze to ja w żadnym Zarządzie nie jestem Smile
Po drugie szkoda że nie uczestniczyłaś w ostatnich zebraniach - przynajmniej tak wynika z Twoich wypowiedzi.
Ja proponuję aby udać się ze swoimi wątpliwościami do Teda lub do członków Zarządu. Daleko nie jest. Można porozmawiać osobiście, oglądnąć dokumentacje.
Pan R. na pewno bardzo chciałby dostać się do Zarządu - wtedy np. ja mogłabym sponsorować jego miejsca parkingowe. Albo zbudowałby sobie jeszcze dwa daszki na balkonach, a i inni mieszkańcy poszli by tym tropem, bo byłoby to dozowolone. Mielibyśmy piękne osiedle! od razu co mniej wybredni zbudowali by sobie schodki w ogródkach, dobudowali inne płotki ahhh Smile
No i jeszcze byłoby pare innych rewelacji Smile

No pięknie !!! teraz wszystko jasne - kto za tym ( stary zarząd) stoi.
A ja właśnie chciałem zaproponować nowemu Zarządowi i Sąsiadom daszki wszędzie ( to powinien być standard, wszak powinniśmy bazować, korzystać z estetyki i kompetencji profesjonalistów], byłoby taniej wykorzystując tzw. skalę oraz...... Mam jeszcze parę innych propozycji.
Niezapominajko - to był oczywiście żart "prowadzącego".
Jula_a coś mi za bardzo przypomina "śp" Sarenkę!!! - i wszystko jasne.
Arek_44 
   

Forumowicz


Wiek: 56
Dołączył: Śro Sie 24, 2011 8:32
Posty: 135
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sob Maj 26, 2012 8:44    Temat postu: Re: Zaproszenie na zebranie?

Wasz ulubiony argument to te daszki Laughing Sie uczepiliście jak rzep psiego ogona, już nie mogę tego czytać normalnie! Macie jakąś paskudną obsesję!

No i co że ktoś ma daszek?????? To jest blok mieszkalny czy jakieś muzeum???? Czy to jest naprawde aż tak istotne?? A może zrobimy uchwałe w którą stronę ma być skoszona trawa i jakiej długości???

Jak dla mnie to ten cały, były już oczywiście, "Zarząd" (bo go już nie ma, podał sie do dymisji - z nożem na gardle Laughing ) jak i pewna grupa wsparcia na forum macie jakąś obsesje daszków i lampek na balkonach. Jesteście żałośni. Zamiast skupić sie na poważnych kwestiach i problemach, co z zadłużeniem na ok 100 000 zł???? To dla Was najwazniejszy argument to daszki i płotki. Chore!

Zgadza sie z Julą, tylko potraficie oczerniać osoby, które chcą coś wnieść do naszej Wspólnoty. A ja był dał szanse Panu R. W końcu gdyby nie spełnił naszych oczekiwać, można go odwołać. Więc w czym problem? Propozycje które były podawane do Zarządu, np w sprawie nowego TAŃŚZEGO Zarządcy, nie były nawet rozpatrzone!!! Czy tak powinna działać wspólnota? To zależy Wam na tym, aby żyło nam sie dobrze i tanio czy nie?? Skoro są tańśze, SPRAWDZONE firmy czemu nie spróbować?? Tez mam już dosyć ciągle rosnących kosztów i całego tego bałaganu.

Jakieś śmieszne ludziki podały sie do dymisji, a teraz udają dalej Zarząd. ŻENADA!!! Evil or Very Mad
Najman-Bej 
   

Zaglądajacy


Wiek: 63
Dołączył: Pią Mar 30, 2012 18:12
Posty: 20
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sob Maj 26, 2012 11:57    Temat postu: Re: Zaproszenie na zebranie?

Arek_44 napisał:
co z zadłużeniem na ok 100 000 zł????

Oooo!!!Kurde - i to faktycznie problem.Tylko czy to jest potwierdzona kwota - (te ???? z cytatu to chyba miały być !!!) - wcześniej padło 90 000. Uważam, że jako Sąsiedzi powinniśmy sobie podziękować, zwłaszcza kilku notorycznym dłużnikom generującym zadłużenie na poziomie ok. 30-40 tys. Informację - każdy Członek Wspólnoty może uzyskać u Administratora.
Najman-Bej 
   

Zaglądajacy


Wiek: 63
Dołączył: Pią Mar 30, 2012 18:12
Posty: 20
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sob Maj 26, 2012 12:23    Temat postu: Re: Zaproszenie na zebranie?

Arek_44 napisał:
Jakieś śmieszne ludziki podały sie do dymisji, a teraz udają dalej Zarząd. ŻENADA!!!
Ktoś apelował o nieobrażanie!!! Trochę konsekwencji.
Najman-Bej 
   

Zaglądajacy


Wiek: 63
Dołączył: Pią Mar 30, 2012 18:12
Posty: 20
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sob Maj 26, 2012 13:03    Temat postu: Re: Zaproszenie na zebranie?

Arek_44 napisał:
Jak dla mnie to ten cały, były już oczywiście, "Zarząd" (bo go już nie ma, podał sie do dymisji

oraz cytat z forum Wspólnoty:
"Pani Joanno, Z cały szacunkiem, ale Pani przecież nie jest już członkiem Zarządu...."
Arek_44 - Sąsiedzie - dobrze poinformowany - może jakieś info o Nowym Zarządzie ( bo skoro nie ma Starego...). Do tej pory nie otrzymałem sprawozdania z zebrań 21 i 24 maja. ( 21-go miały być głosowane uchwały za odwołaniem Starego, 24-go za powołaniem Nowego). A może jeszcze nie ma wyników. Każda uchwała musi przejść większością nie uczestników zebrania ale członków Wspólnoty. A może.....nie, nie to przecież niemożliwe że nie żadnego zarządu.
Arek_44 
   

Forumowicz


Wiek: 56
Dołączył: Śro Sie 24, 2011 8:32
Posty: 135
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sob Maj 26, 2012 13:42    Temat postu: Re: Zaproszenie na zebranie?

Najman-Bej napisał:
Arek_44 napisał:
co z zadłużeniem na ok 100 000 zł????

Oooo!!!Kurde - i to faktycznie problem.Tylko czy to jest potwierdzona kwota - (te ???? z cytatu to chyba miały być !!!) - wcześniej padło 90 000. Uważam, że jako Sąsiedzi powinniśmy sobie podziękować, zwłaszcza kilku notorycznym dłużnikom generującym zadłużenie na poziomie ok. 30-40 tys. Informację - każdy Członek Wspólnoty może uzyskać u Administratora.

Oooo rany co za różnica czy 87 564 zł czy 92 623zł ??? Około 100 000 zł jest zaległość i to jest fakt. Przestańcie czepiać sie szczegółów. KONKRETY!

Padła bardzo dobra propozycja, aby w przypadku zaległości za czynsz po miesiącu było wysyłane wezwanie do zapłaty, to bezstronna Pani z Zarządu, zbierająca głosy w trybie indywidualnym, twierdziła że trzeba to odrzucić, bo to kolejny durny wymysł Pana R. No brawo. Tylko że ta uchwała rozwiązałaby juz dawno ten problem. Skoro ktoś namawia za jej odrzuceniem, to chyba sam ma coś na sumieniu. Czas sie zabrać do porządnej roboty, a nie tylko podlizywać i klepać sie po plecach!! I czepianie sie, że ten ma daszek, a u tego trawa jest skoszona nie w tą stronę.
Jula_a 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pon Mar 14, 2011 20:31
Posty: 11
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sob Maj 26, 2012 14:13    Temat postu: Re: Zaproszenie na zebranie?

Cały czas się zastanawiam, czy Wy naprawdę nie macie o czym pisać..??
Czy daszek sąsiada to jest powód, żeby podawać go do sądu i płacić za prawnika z pieniędzy Wspólnoty.., czy już naprawdę nie macie czym się zajmować...???
Ludzie opamiętajcie się..., jest tyle ważniejszych rzeczy, jak np obniżenie ciągle rosnących kosztów... Przez ostatnie 2 lata nasze koszty wzrosły o około 34%.. Było wiele propozycji składanych m.in. przez pana KR w związku z obniżeniem tych kosztów, jak np. oferty innych firm usługowych.., ale Zarząd z góry odrzuca wszystkie propozycje!!
Czy Zarząd działa tylko dla siebie czy dla dobra całej Wspólnoty???
U nas są tylko zakazy i nakazy, a że nie można anteny, a że nie można daszka... Jakoś w blokach drugiego etapu, które również tworzą nasze osiedle nie ma takich zakazów i ludzie mogą sobie montować anteny, więc o co ten cały hałas??? Nie róbmy z naszego osiedla więzienia, a zajmijmy się w końcu ważnymi sprawami!!!!
Arek_44 
   

Forumowicz


Wiek: 56
Dołączył: Śro Sie 24, 2011 8:32
Posty: 135
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sob Maj 26, 2012 14:24    Temat postu: Re: Zaproszenie na zebranie?

Jula_a napisał:
Nie róbmy z naszego osiedla więzienia, a zajmijmy się w końcu ważnymi sprawami!!!!

Samo sedno sprawy Laughing Zamiast merytoryki, oni potrafią czepić się że nie 100 000 zł tylko 90 000 zł, albo wytykać błędy ortograficzne. Tak wygląda dyskusja na ważne tematy Rolling Eyes

Też odnoszę wrażenie że były Zarząd nie działał dla dobra wspólnoty. Skoro można było w kilku miejscach zaoszczędzić, czy coś zrobiono w tym kierunku? NIC!

Może ktoś ma w tym interes, abyśmy płacili drożej jakiejś firmie? No naprawdę nie mogę tego pojąć. Pieniądze uciekają nam wszystkim przez palce i niestety wszyscy mieszkańcy na tym tracą.
Odpowiedz do tematu Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama