portal osiedli, dzielnic i miast

Gdynia Apartamenty Na Polanie - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Wspólnota Mieszkaniowa ul. Strzelców 38, 40, 42 - ANP I » Forum » Zarząd ANP1 - informacje o podjętych działaniach
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Zarząd ANP1 - informacje o podjętych działaniach

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... 34, 35, 36, 37    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Blixten 
   

VIP


Wiek: 49
Dołączył: Wto Lip 01, 2008 11:59
Posty: 908
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Nie Lut 19, 2012 20:13    Temat postu: Re: Zarząd ANP1 - informacje o podjętych działaniach

Forum [url]www.anp1.pl [/url] faktycznie wymaga podania numeru bloku i mieszkania - może strach przed banicją podniesie poziom kultury dyskusji.... w każdym razie tam prędzej można liczyć na odpowiedź Zarządu Very Happy
Niezapominajka8 
   

VIP


Wiek: 40
Dołączył: Wto Sty 20, 2009 15:18
Posty: 827
Skąd: Gdynia - Apartamenty Na Polanie

PostWysłany: Czw Lut 23, 2012 22:24    Temat postu: Re: Zarząd ANP1 - informacje o podjętych działaniach

Ja już jestem na nowym forum. Bardzo mi się podoba, myślę że będzie tam miejsce dla normalnych sąsiadów i kulturalnej dyskusji Smile
No i od razu są świeże informacje i odpowiedzi od Zarządu.
Polecam Smile
Arkasha 
   

Stały bywalec


Wiek: 54
Dołączył: Czw Kwi 02, 2009 14:29
Posty: 75
Skąd: GDYNIA-ORLOWO

PostWysłany: Wto Mar 13, 2012 20:20    Temat postu: Re: Zarząd ANP1 - informacje o podjętych działaniach

panie Hanuman.... zebranie niedlugo... pan sklada wniosek o odwolanie zarzadu... potem zbiera grupe wsparcia i wybiera sie do nowego zarzadu.... i kompetentnie zarzadza nieruchomoscia.... moze wtedy zalegalizuje pan samowole mieszkancow zmieniajacych wizerunek osiedla jakimis daszkami wiatkami markizami tarasikami czy czym tam jeszcze.... wydaje mi sie ze przenosi pan na forum jakies osobiste fobie i konflikty.... imo... mam nadzieje spotkac pana na zebraniu... chetnie poznam ..
Blixten 
   

VIP


Wiek: 49
Dołączył: Wto Lip 01, 2008 11:59
Posty: 908
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Czw Mar 15, 2012 14:20    Temat postu: Re: Zarząd ANP1 - informacje o podjętych działaniach

Arkasha napisał:
zebranie niedlugo


Na kiedy jest planowane zebranie ?
Arkasha 
   

Stały bywalec


Wiek: 54
Dołączył: Czw Kwi 02, 2009 14:29
Posty: 75
Skąd: GDYNIA-ORLOWO

PostWysłany: Sob Mar 24, 2012 17:29    Temat postu: Re: Zarząd ANP1 - informacje o podjętych działaniach

27go na 18tą Smile ... ogloszenie na tablicy kolo windy? Smile
Arkasha 
   

Stały bywalec


Wiek: 54
Dołączył: Czw Kwi 02, 2009 14:29
Posty: 75
Skąd: GDYNIA-ORLOWO

PostWysłany: Śro Mar 28, 2012 1:01    Temat postu: Re: Zarząd ANP1 - informacje o podjętych działaniach

NOOO.... to sie zarzad zdymisjonowal......
od 8go maja dzialamy bez zarzadu.....
chcialem miec spokoj i porzadek na osiedlu i
jestem ciekawy jak to teraz bedzie ...
ten od falochronu i ta z dlugimi nogami postawlil na swoim i
rozpirzą kolejne osiedle
fuuuuuuuuuu. buuuuuuuuuuuuu
Sarenka1980 
   

Stały bywalec


Wiek: 43
Dołączył: Nie Lut 22, 2009 18:32
Posty: 71
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Śro Mar 28, 2012 12:15    Temat postu: Re: Zarząd ANP1 - informacje o podjętych działaniach

Jeśli nie pisze tego jeden z członków zarządu tylko sąsiad, który był na zebraniu to musiał Pan nie uważać ponieważ:
- przeciwnych zarządowi była zdecydowana większość obecnych na zebraniu, zwłaszcza po wyjątkowo niesmacznej sytuacji z Panią Jolantą,
- jeśli za tym nickiem kryje się sąsiad, który nie jest członkiem zarządu to dlaczego nie zajął Pan stanowiska jak doszło wczoraj do dyskusji o odwołaniu zarządu? milczał Pan...
- ponadto właśnie po to by uniknąć sytuacjii, w której nasza wspólnota byłaby bez zarządu postanowiono by zwłołać zebranie w maju celem wybrania nowego zarządu a do tej pory działać będzie dotychczasowy zarząd
- jeśli Pan jest zadowolony z dotychczasowego zarządu to po piersze dlaczego Pan nie zabrał głosu (pwnie dlatego, że widział Pan, że wszyscy wokół są za wybraniem nowego zarządu) i bezpieczniej jest cicho siedzieć a potem, po powrocie, w ukryciu nocy i nicka wypisywać bzdury na forum (do tego odwagi nie trzeba), po drugie jeśli odpowiadają Panu ciągłe podwyżki czynszu i inne niejasności w sprawach finansowych to zawsze może Pan w maju głosować na dotychczasowy zarząd, który, co było widać wczoraj), chętnie stołków nie odda.
Reasumując, jeśli spokojem i porządkiem nazywa Pan wiecznie rosnące opłaty, mimo nadwyżek finansowych oraz, dyplomatycznie powiem, niejasności w finansach wspólnoty to sprzecznie interpretujemy więc spokój i porządek osiedla, bo ani spokoju, ani porządku nie było od dawna.

Pozdrawiam
Niezapominajka8 
   

VIP


Wiek: 40
Dołączył: Wto Sty 20, 2009 15:18
Posty: 827
Skąd: Gdynia - Apartamenty Na Polanie

PostWysłany: Śro Mar 28, 2012 12:38    Temat postu: Re: Zarząd ANP1 - informacje o podjętych działaniach

Sarenka1980 napisał:
Jeśli nie pisze tego jeden z członków zarządu tylko sąsiad, który był na zebraniu to musiał Pan nie uważać ponieważ:
- przeciwnych zarządowi była zdecydowana większość obecnych na zebraniu, zwłaszcza po wyjątkowo niesmacznej sytuacji z Panią Jolantą,
- jeśli za tym nickiem kryje się sąsiad, który nie jest członkiem zarządu to dlaczego nie zajął Pan stanowiska jak doszło wczoraj do dyskusji o odwołaniu zarządu? milczał Pan...
- ponadto właśnie po to by uniknąć sytuacjii, w której nasza wspólnota byłaby bez zarządu postanowiono by zwłołać zebranie w maju celem wybrania nowego zarządu a do tej pory działać będzie dotychczasowy zarząd
- jeśli Pan jest zadowolony z dotychczasowego zarządu to po piersze dlaczego Pan nie zabrał głosu (pwnie dlatego, że widział Pan, że wszyscy wokół są za wybraniem nowego zarządu) i bezpieczniej jest cicho siedzieć a potem, po powrocie, w ukryciu nocy i nicka wypisywać bzdury na forum (do tego odwagi nie trzeba), po drugie jeśli odpowiadają Panu ciągłe podwyżki czynszu i inne niejasności w sprawach finansowych to zawsze może Pan w maju głosować na dotychczasowy zarząd, który, co było widać wczoraj), chętnie stołków nie odda.
Reasumując, jeśli spokojem i porządkiem nazywa Pan wiecznie rosnące opłaty, mimo nadwyżek finansowych oraz, dyplomatycznie powiem, niejasności w finansach wspólnoty to sprzecznie interpretujemy więc spokój i porządek osiedla, bo ani spokoju, ani porządku nie było od dawna.

Pozdrawiam



Oj to chyba byłam na jakimś innym zebraniu wczoraj Smile
A tak na serio, to przeciw wszystkiemu co robi Zarząd jest Pani, Pani mąż i sąsiad o nicku Apik. Zauważyłam także zachowanie rodem z podstawówki (delikatnie mówiąc). Siedzieli Państwo sobie w trójkę z tyłu - jeśli jesteście tak odważni to dlaczego nie z przodu? przeszkadzając innym na zebraniu. I robili Państwo co chwilę żałosne, obraźlwie i kąśliwe uwagi odnośnie osób w Zarządzie. Do tego okraszone wybuchami śmiechu i krtykowaniu osób z Zarządu po nazwisku. Naprawdę przydałoby się choć trochę kultury osobistej.
Oczywiście, że osoby w Zarządzie nie są bez skazy i nieomylni. Można jak najbardziej krytkować, tylko wypada robić to konstruktywnie i z kulturą. Do tego jeśli jesteście tak Państwio na "nie" to dlaczego nie wyszli z propozycjami zmian? z przedstawieniem ofert innych usługodawców? itp.
Krytykować i wyśmiewać jest bardzo łatwo, a pracować cieżej.
Oboje z mężem chwalimy sobie pracę Zarządu, doceniamy ich pracę i wkład z nasze osiedle. Zawsze nasze uwagi, zapytania i prośby o działania nie pozostawały bez odzewu. Pisząc o Zarządzie mam na myśli pracę trzech osób z wyłączeniem Pani Studnickiej. Może to dziwny zbieg okliczności, ale jakoś nigdy nie miałam okazji poznać i zobaczyć jej działań.
Wątpię aby doszło do wyboru nowego Zarządu czy wogóle głosowania nad tym, bo jak? na zebranie przychodzi tylko garstka osób, a wyboru musi dokanć przecież większość mieszkańców.
Poza tym kto będzie chętny do pracy w Zarządzie? widziliśmy jak to wygląda, zero docenianie cięzkiej pracy, a opluwanie i szydzenie.
A może Pani chciałaby podjąć pracę w Zarządzie? kto wie może na Panią zagłosuję. Tylko uprzedzam że chętnie rozliczę Panią z podejmowanych działań, no tylko kultury będę mieć więcej od Pani i nie będę się tak wyśmiewać czy obrażać.
Sarenka1980 
   

Stały bywalec


Wiek: 43
Dołączył: Nie Lut 22, 2009 18:32
Posty: 71
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Śro Mar 28, 2012 12:49    Temat postu: Re: Zarząd ANP1 - informacje o podjętych działaniach

O, tak myślałam, że następną osobą na forum, będzie Pani- milcząca na zebraniu jak głaz- dlaczego??? A tak aktywna na forum- przykład jak poprzednio.
Szanowna Pani, wyszła Pani z zebrania, zanim zaczęła się dyskusja o winach, wadach i ew. odwołaniu zarządu. Dlaczego więc nie napisała Pani tego. Nie ma Pani pojęcia ile osób było na nie.
A co do konstruktywnej krytyki to chyba Pani nie słuchała moich wpowiedzi i wypisuje teraz bzdury- właśnie nie konstruktywne. Ale nawet jeśli ma Pani zastrzeżenia do mmoich argumentów z zebrania, zanim Pani wyszła, to doskonale chyba Pani słyszała arumenty Pana Krzysztofa- były bardzo rzeczowe i poparte wnikliwą analizą spraw finansowych wspólnoty. I zarówno Pan Krzysztof jak i inne osoby wyraziły chęć pracy w mowym zarządzie, zastrzegając by nie były w nim dotychczasowe, konfliktowe osoby. Nie wspomnę już o tym, że podczas dyskusji o ew. odwołaniu zarządu większość osób była na nie- no ale Pani wtedy nie było.
Proponuję więc najpierw uczestniczyć w czymś a potem to komentować. Bo brak Pani obecności powoduje, że nie jest Pani stroną do dyskusji ponieważ nie wie co było a to co Pani usłyszy od swoich znajomych czyli zarządu czynić będzie Panią jeszcze bardziej naiwną niż dotychczas, o ile to możliwe.
I przypominam- nie zabrała Pani głosu ani razu podczas zebrania a potem wyszła zanim zaczęła się przedmiotowa dyskusja. Tylko na forum Pani taka odważna i aktywna- gratuluję.
Niezapominajka8 
   

VIP


Wiek: 40
Dołączył: Wto Sty 20, 2009 15:18
Posty: 827
Skąd: Gdynia - Apartamenty Na Polanie

PostWysłany: Śro Mar 28, 2012 12:57    Temat postu: Re: Zarząd ANP1 - informacje o podjętych działaniach

Sarenka1980 napisał:
O, tak myślałam, że następną osobą na forum, będzie Pani- milcząca na zebraniu jak głaz- dlaczego??? A tak aktywna na forum- przykład jak poprzednio.
Szanowna Pani, wyszła Pani z zebrania, zanim zaczęła się dyskusja o winach, wadach i ew. odwołaniu zarządu. Dlaczego więc nie napisała Pani tego. Nie ma Pani pojęcia ile osób było na nie.
A co do konstruktywnej krytyki to chyba Pani nie słuchała moich wpowiedzi i wypisuje teraz bzdury- właśnie nie konstruktywne. Ale nawet jeśli ma Pani zastrzeżenia do mmoich argumentów z zebrania, zanim Pani wyszła, to doskonale chyba Pani słyszała arumenty Pana Krzysztofa- były bardzo rzeczowe i poparte wnikliwą analizą spraw finansowych wspólnoty. I zarówno Pan Krzysztof jak i inne osoby wyraziły chęć pracy w mowym zarządzie, zastrzegając by nie były w nim dotychczasowe, konfliktowe osoby. Nie wspomnę już o tym, że podczas dyskusji o ew. odwołaniu zarządu większość osób była na nie- no ale Pani wtedy nie było.
Proponuję więc najpierw uczestniczyć w czymś a potem to komentować. Bo brak Pani obecności powoduje, że nie jest Pani stroną do dyskusji ponieważ nie wie co było a to co Pani usłyszy od swoich znajomych czyli zarządu czynić będzie Panią jeszcze bardziej naiwną niż dotychczas, o ile to możliwe.
I przypominam- nie zabrała Pani głosu ani razu podczas zebrania a potem wyszła zanim zaczęła się przedmiotowa dyskusja. Tylko na forum Pani taka odważna i aktywna- gratuluję.


Zabierałam głos kilakrotnie - proszę nie kłamać! No ale pewnie dla Pani trzeba się podsmiewywac, obrażać i krzyczeć, to wtedy jest się aktywnym na zebraniu Smile
Wyszłam pod sam koniec zebrania. A przez te 4 godziny miałam okazję zorientować się jak wygląda atmosfera i dyskusja na zebraniu.
Pan Krzytszof nie przedstawia dla mnie sensownych rozwiązań. Ale doceniam że przedstawiał swoje argumenty i podawał przykłady.
Jednak jak dla mnie pomysł np. liczenia od m2 opałty za miejsca postojowe w garażu, przy założeniu że oboje mamy metraż 90m2, jest bezsensowny i wręcz śmierdzi mi cwaniactwem. Czyli jeśli np. ja mam 1 mijesce parkingowe, a inny sąsiad 4, to mam płacić tyle co on? Smile Oj tak ...
Arkasha 
   

Stały bywalec


Wiek: 54
Dołączył: Czw Kwi 02, 2009 14:29
Posty: 75
Skąd: GDYNIA-ORLOWO

PostWysłany: Śro Mar 28, 2012 13:07    Temat postu: Re: Zarząd ANP1 - informacje o podjętych działaniach

ach...wiec Sarenka to to zachowujace sie jak jarmarku towarzystwo z tylnej lawki od pana radcy ktory robi odpisy trzech ksiag za 60pln.... jasne...
ale przeciez wszystkich trzeba bylo zakrzyczec....zaszczuc,
a juz komentarze typu"ile i kto od kogo wzial '' - żenuła
i to dlatego wlasnie wielu ludzi z zebrania wyszlo...
zostal pan Krzysztof i "jego klika"...

ludzie , ktorzy sa zadowoleni z pracy zarzadu nie przychodza na
zebrania
bo i po co kedy wszystko sie ladnie kula?

i nie , nie jestem czlonkiem zarzadu
jak mozna przeczytac w wielu innych postach
nazywam sie Arkadiusz I Gejdel....
pozdrawiam
Sarenka1980 
   

Stały bywalec


Wiek: 43
Dołączył: Nie Lut 22, 2009 18:32
Posty: 71
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Śro Mar 28, 2012 13:10    Temat postu: Re: Zarząd ANP1 - informacje o podjętych działaniach

Szanowna Pani,

To Pani kłamie pisząc, że kogokolwiek obrażałam. A śmiało się wiele osób z różnych rzeczy i syndromem "oblężonej twierdzy" jest myślenie, że nie wolno. Ponadto gdyby Pani słuchała Pana Krzysztofa i innych sąsiadów: rzeczowych, stonowanych i konstruktywnych a nie skupiała swój słuch na mojej osobie to może zrozumiałaby Pani co Pan Krzysztof miał do powiedzenia a nie teraz wypisywała bzdury bo jak widać usłyszała Pani tylko jedną z jego kilkunastu propozycji i na dodatek nie do końca ją zrozumiała. No ale tu też właśnie pokładam Pani brak uczciwej oceny tego co robi zarząd. No ale dobrze- mamy prawo mieć różne opinie. Jest demokracja. Panią nobilituje to,że płaci Pani coraz większy czynsz. Ja, z wielu względów, uważam, że nie tak powinny wyglądać wybory dostawców usług dla naszego osiedla, a zwłaszcza "negocjowanie" umów.
A teraz pozwoli Pani, że z osobą, która milczy na zebraniu, wychodzi 2 godziny przed jego zakończeniem, nie jest obecna podczas rzeczonej rozmowy- nie będę kontynuowała tej dyskusji, bo właśnie ona jest dla mnie, jak to Pani określiła "podstawówkowa", to Pani wprowadza poziom żenujący, nie mając argumentów, nie będąc nawet obecną i wymyślając bzdury, mam poważniejsze rzeczy do roboty niż prowadzenie jałowej dyskusji z Panią.
Niezapominajka8 
   

VIP


Wiek: 40
Dołączył: Wto Sty 20, 2009 15:18
Posty: 827
Skąd: Gdynia - Apartamenty Na Polanie

PostWysłany: Śro Mar 28, 2012 13:17    Temat postu: Re: Zarząd ANP1 - informacje o podjętych działaniach

Sarenka1980 napisał:
Szanowna Pani,

To Pani kłamie pisząc, że kogokolwiek obrażałam. A śmiało się wiele osób z różnych rzeczy i syndromem "oblężonej twierdzy" jest myślenie, że nie wolno. Ponadto gdyby Pani słuchała Pana Krzysztofa i innych sąsiadów: rzeczowych, stonowanych i konstruktywnych a nie skupiała swój słuch na mojej osobie to może zrozumiałaby Pani co Pan Krzysztof miał do powiedzenia a nie teraz wypisywała bzdury bo jak widać usłyszała Pani tylko jedną z jego kilkunastu propozycji i na dodatek nie do końca ją zrozumiała. No ale tu też właśnie pokładam Pani brak uczciwej oceny tego co robi zarząd. No ale dobrze- mamy prawo mieć różne opinie. Jest demokracja. Panią nobilituje to,że płaci Pani coraz większy czynsz. Ja, z wielu względów, uważam, że nie tak powinny wyglądać wybory dostawców usług dla naszego osiedla, a zwłaszcza "negocjowanie" umów.
A teraz pozwoli Pani, że z osobą, która milczy na zebraniu, wychodzi 2 godziny przed jego zakończeniem, nie jest obecna podczas rzeczonej rozmowy- nie będę kontynuowała tej dyskusji, bo właśnie ona jest dla mnie, jak to Pani określiła "podstawówkowa", to Pani wprowadza poziom żenujący, nie mając argumentów, nie będąc nawet obecną i wymyślając bzdury, mam poważniejsze rzeczy do roboty niż prowadzenie jałowej dyskusji z Panią.


I czego to oczekiwać po osobie która ponownie kłamie? nie wyszłam dwie godziny wczesniej z zebrania i głos zabierałam Smile ale można tak bębnić a do Pani nic nie dotrze. Klapki na oczkach i tylko przetwarzanie, że ktoś bierze kasę i kombinuje. Oj taaak ale kasa 300 zł, a potem 800zł Smile majątek po prostu. Jedna sąsiadka rzuciła fajną uwagę do Państwa, że trzeba było zamieszakć w Orlexie, wtedy jest to inny rodzaj osiedla, zieleni brak, dozoru, a i mieszkańcy bardziej w Pani stylu zapewne Smile
Sarenka1980 
   

Stały bywalec


Wiek: 43
Dołączył: Nie Lut 22, 2009 18:32
Posty: 71
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Śro Mar 28, 2012 13:17    Temat postu: Re: Zarząd ANP1 - informacje o podjętych działaniach

I znowu Pan nie uważał- JEDEN odpis 60 zł. Pan nie miał wiedzy na żaden temat, nie przygotował się na to zebranie, natomiast przekrzykiwał, przerywał i atakował każdego jako klika zarządu (że tak użyje Pana sformułowania). A to zdecydowanie gorsze.
A wiele osób nie znało się przed wczorajszym zebraniem i niezależnie od siebie miało podobne wątpliości i wnioski.
A wykrzykiwał tylko Pan- bez argumentów. Zresztą to na jakim poziomie jest komunikacja na tym forum pokazuje kto ma zachowania jarmarczne. Tu pisze stałe sześć osób- najczęściej zahukując i atakując każdą osobę, która nie chce płacić z półrocza na półrocze płacić coraz więcej- tak jest od 1,5 roku.
Zostawiam więc Państwa w swoim sześcioosobowym sosie i życzę dobrej zabawy- mnie bawią inne rozrywki niź wyżywanie swoich frustracji.
APik 
   

Stały bywalec


Dołączył: Wto Lis 13, 2007 12:51
Posty: 54
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Śro Mar 28, 2012 13:19    Temat postu: Re: Zarząd ANP1 - informacje o podjętych działaniach

Uważam, że powstały chore relacje w składzie Zarządu. Wzajemne oskarżanie sie czlonków Zarządu nie wróży nic dobrego dlatego padła propozycja o rozwiązaniu całego Zarządu i powołaniu nowego. Jeżeli większośc jest zadowolaona z pracy dotychczasowego to wybierze go z powrotem, ale najpierw dobrowolne odejccie 2 członków, a teraz próba odwolania następnego też o czymś świadczą, że coś jest nie tak. Jeżeli Pan Krzysztof ma koncepcję na nowy zarząd niższe opłaty itp to można dac mu szansę. Ja osobiście mam dość podwyżek. Odnośnie pracy na rzecz wspólnoty jestem raczej zadowolony. Nie lubię poprostu płacić więcej za coś co można miec taniej. Jeżeli przy nowym zarządzie spadna opłaty przy obecnym standarcie usług (choc te nie są super - brud i syf na klatkach) to będe uważał to za sukces
PS Niezapominajko nie zabrałaś głosu ani razu odważna jestes tylko przy komputerze
Miłego dnia
Odpowiedz do tematu Strona 35 z 37 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... 34, 35, 36, 37    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama